niedziela, 1 czerwca 2014

HOROSKOP: CZERWIEC 2014

Baran (21.03 – 19. 04)
Będziesz walczyć z pokusą przespania całego miesiąca. Lenistwo, nuda i trudności ze skupieniem się na czymś konkretnym, dadzą Ci się we znaki. Skrzywisz się na widok wielu tytułów, które w lepszym czasie naprawdę mogłyby Cię zainteresować. Nie podejmuj w tym miesiącu żadnych ważnych decyzji, bo możesz później tego bardzo żałować. Daj sobie czas na rozpędzenie sennej mgły, która się wokół Ciebie unosi i postaraj się trochę rozruszać zastane kości.
Książka na ten miesiąc: „Czarnoksiężnik. Władca Wilków”


Byk (20.04 – 22. 05)
Czerwiec będzie dla Ciebie miesiącem ciągłego wahania się i podejmowania decyzji, które nie zawsze będą słuszne. Nie będziesz miał jednak sił opierać się swoim chęciom i pragnieniom, toteż czeka Cię zarówno trochę radości, jak i odrobina narzekania. To nieuniknione, kiedy półki zapełniają się książkami, a Ty działasz bez głębszego zastanowienia. Tylko nie szalej przesadnie, drogi Byku, bo po miesiącach tłustych przyjdą do Ciebie te chude.
Książka na ten miesiąc: „Rytuał Ciemności”


Bliźnięta (23.05 – 21. 06)
Po długich miesiącach ciężkiej pracy i braku wolnej chwili, w końcu znajdziesz czas na to, co naprawdę kochasz. Odstawisz na bok miłostki i obowiązki, weźmiesz trochę wolnego i zaszyjesz się w cichym, spokojnym miejscu z książką, która czekała na Ciebie od całych wieków. Znowu poczujesz zaraźliwą rozkosz podróży do innego świata, splecionego z liter, znaków interpunkcyjnych i spacji. To będzie Twój powrót na matczyne łono.
Książka na ten miesiąc: „Wszechświaty”


Rak (22.06 – 22.07)
Jak zawsze w czasie wakacji, będziesz mieć wiele na głowie, więc może powinieneś, drogi Raku, ustalić hierarchię zajęć, co pozwoli Ci odsunąć na bok te mniej istotne i tym samym skupić się na tych ważniejszych? Nie zapominaj jednak, że niektóre obowiązki nie mogą czekać na Ciebie w nieskończoność, a Ty na pewno będziesz musiał pomyśleć także o relaksie, który ukoi skołatane nerwy i pozwoli Ci na regeneracje sił. To będzie dla Ciebie pracowity miesiąc.
Książka na ten miesiąc: „Święty Chaos”


Lew (23.07 – 23.08)
Ten miesiąc będzie obfitował w literackie niespodzianki, które sprawią Ci wiele przyjemności. Niestety, rozkosze intelektualne nie przybliżą Cię, drogi Lewie, do celu, który sobie wyznaczyłeś. Zresztą, ogarnięty słodkim lenistwem nie znajdziesz w sobie wystarczająco dużo energii żeby realizować swoje projekty. Musisz jednak pamiętać o wywiązywaniu się z obowiązków dnia codziennego jeśli nie chcesz skomplikować swojego kolejnego miesiąca.
Książka na ten miesiąc: „Brudne ulice miasta”


Panna (24.08 – 22.09)
Miłość, miłość, miłość. I gdzie tu miejsce dla innych przyjemności? Musząc wybierać między zamiłowaniami literackimi, a porywami serca, wybierzesz tę drugą rozkosz i wcale nie będziesz tęsknić do zadrukowanych stron opowiadających o życiu innych osób, kiedy Twoje będzie rozkwitać i przynosić tak wiele radości. Dla tej drugiej połówki po prostu stracisz głowę i z rozkoszą ją poświęcisz. Miej się jednak na baczności, bo nie warto ryzykować żadnej części ciała.
Książka na ten miesiąc: „Magia krwi”

Waga (23.09 – 22.10)
Po wielkim życiowym przestoju, wszystko w końcu ruszy do przodu i to w zastraszającym tempie. Musisz trzymać się mocno, bo ten narwany koń może zrzucić Cię ze swojego grzbietu zanim nacieszysz się przejażdżką. Jeśli poczujesz, że coś wymyka Ci się spod kontroli, zwolnij, weź głęboki oddech i nie spiesz się. Miesiąc jest długi, a po nim przyjdą kolejne. Nie musisz przeżywać całego życia w przeciągu jednej chwili.
Książka na ten miesiąc: „Zaprzysiężeni. Skarb Attyli”


Skorpion (23.10 – 21.11)
Czerwiec będzie dla Ciebie cudownym miesiącem spokoju i odpoczynku po pracy włożonej w przetrwanie maja. Zasłużony relaks umili Ci literatura, za którą w końcu możesz się zabrać, gdyż czas Ci na to pozwala. Może warto pomyśleć o przeniesieniu się z książką do ogrodu, na plażę bądź do parku? Bliskość przyrody będzie służyć Twojemu dobremu humorowi i rozkoszy czytania. Nie zwlekaj, ale od razu zacznij snuć literackie, czerwcowe plany.
Książka na ten miesiąc: „Podwójna tożsamość”


Strzelec (22. 11 – 21. 12)
Miłość to cudowne uczucie, a ty poznasz je właśnie w tym miesiącu. Twoja wybranka będzie piękna – gruba, piękna i niezwykle interesująca. Nie oprzesz się pokusie gładzenia jej cudownej okładki, wąchania stron i czytania jej z namaszczeniem. Znajomi nie będą pochwalać Twojego doboru towarzystwa na czas czerwca, ale Ciebie wcale nie będzie to interesować. Znajdziesz tysiące wymówek byleby spędzać czas z ukochaną książką zamiast z przyjaciółmi.
Książka na ten miesiąc: „Miłość i medycyna (sądowa)”


Koziorożec (22.12 – 19. 01)
Lato coraz bliżej, ale nie możesz pozwolić sobie na odpoczynek. Będziesz ze wszystkim w tyle, więc musisz wziąć się w garść i przyłożyć się do pracy jeśli myślisz o spokojnym wypoczynku. W życiu uczuciowym nic się nie zmieni, bo nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na romantyczne uniesienia. Praca/szkoła będzie Twoim jedynym towarzyszem w tym czasie, co sprawi, że będziesz mieć przed sobą dołującą perspektywę wielu nieprzespanych nocy.
Książka na ten miesiąc: „Lodowa kurtyna”


Wodnik (20. 01 – 18. 02)
Twoje życie uczuciowe będzie rozkwitać, ale nie pod tym kątem, o którym myślisz. Zacznie się od lekkiego poirytowania, a skończy na wściekłości, kiedy nagle znajdziesz się w samym środku zainteresowania innych osób. Nie pozwolą Ci spać, nie dadzą spokojnie jeść, a o czytaniu książek nie będzie nawet mowy. 3xW – tak możesz nazwać swoje wielkie nieszczęście czerwca: wszystko, wszyscy i wszędzie. Cóż, czeka Cię naprawdę męczący miesiąc.
Książka na ten miesiąc: „Żelazny Kostur”


Ryby (19.02 – 20.03)
Nie będziecie potrafiły, drogie Ryby, usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż to naprawdę konieczne. Ciągle będzie Was gdzieś ciągnąć, więc rozpoczniecie koczowniczy tryb życia. Co więcej, będzie Was wszędzie pełno, a w Waszych dłoniach zawsze znajdzie się jakaś interesująca powieść, która idealnie będzie oddawała nastroju chwili. Nic więc dziwnego, że nawet przez chwilę nie będziecie się nudzić i wykorzystacie czerwiec do maksimum.
Książka na ten miesiąc: „Wirusy”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za zostawienie po sobie śladu!